محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

این فروشگاه نسخه نمایشی است. هر گونه سفارش ثبت شده از طریق این فروشگاه انجام نخواهد شد.

پشتیبانی آنلاین
[021-87654321]

[خبر حضور در نمایشگاه]

  • پنجشنبه -944 فروردین 777
  • اخبار شرکت

[چندمین] نمایشگاه/بین المللی [نام نمایشگاه] از [تاریخ برگزاری] در [محل برگزاری نمایشگاه] برگزار و تا [تاریخ اتمام] دایر خواهد بود. این نمایشگاه همه روزه از ساعت [ساعت شروع] تا [ ساعت اتمام] برای بازدید عموم باز خواهد بود.
[نام شرکت] هم در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و محصولات خود را در سالن [نام یا شماره سالن] غرفه [نام یا شماره غرفه] در معرض دید علاقه مندان قرار می دهد.
بیش از [تعداد شرکت های حاضر در نمایشگاه] شرکت داخلی از [تعداد] استان کشور و [تعداد شرکت های خارجی] شرکت خارجی از کشورهای [نام تعدادی از کشورها] که در زمینه [زمینه فعالیت شرکت های حاضر در نمایشگاه ] فعالیت دارند، در این نمایشگاه شرکت دارند.
[چندمین] همایش/جشنواره [نام و عنوان] در [محل برگزاری] در شهر [شهر برگزاری] برگزار شد.
در این همایش/جشنواره که به همت [مسئول برگزاری] و با مشارکت [اسپانسرهای همایش/جشنواره] برگزار گردید، شرکت¬های زیادی از [ایران/خارج] و جمعی از مدیران و تولید کنندگان نمونه کشوری حضور داشتند.
شرکت [نام شرکت ] نیز در این همایش/جشنواره جزء مدعوین بود و حضوری فعال داشت. در این همایش/ جشنواره تعدادی از مدیران نمونه و اساتید طی سخنانی موانع و مشکلات واحدهای تولیدی را بررسی نموده و راهکارهای لازم را ارائه نمودند.
همچنین در این همایش/جشنواره مدیر عامل شرکت [نام شرکت]، آقای/ خانم [نام و نام خانوادگی] به دلیل [دلیل]، موفق به اخذ لوح تقدیر و تندیس همایش / جشنواره گردیدند.

ارسال نظر

  • (نمایش داده نخواهد شد)

* فیلدهای الزامی

ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!
جدیدترین مطالب

محصولات ویژه